sobota, 3 października 2015

Bluzeczki dla dziewczynki

Witam wszystkich po długiej przerwie. Przez pewien czas czułam się tak, jakby ktoś odciął źródło zasilania, więc w zasadzie nic nie udłubałam, bo i jak. Na szczęście jest lepiej, to powoli zaczynam działać. Trochę przygotowuję zapasów na zimę, co możecie zobaczyć na blogu, no i oczywiście zaczęłam szyć, bo córcia potrzebowała nowych bluzeczek, wyrosła czy coś?

Tak wyglądają moje "dzieła", wymyślane pod kątem tego, co się córci podoba. Cały czas jeszcze ćwiczę szycie estetyczne takiej bawełny dzianinowej, i obawiam się, że zawsze znajdę, coś do czego można się przyczepić. No, ale gdybym tak ślepo słuchała tych perfekcjonistycznych zapędów, to ... boję się myśleć o konsekwencjach.

Pierwsza bluzeczka z aplikacją księżniczkową, obowiązkowo z koralikami, wstążeczkami...

Druga bluzeczka ma bardzo prostą aplikację w kształcie kwiatka. Trochę miałam obaw, jak się będzie szyć, a potem układać na bluzeczce, ale na razie widzę, że niepotrzebnie.


Uszyłam jeszcze trzecią bluzkę, ale niestety, na razie jest za duża. Szyłam ją w pierwszej kolejności,  więc potem po prostu zmniejszyłam wykrój, a prototyp po prostu zaczeka, aż modelka podrośnie.

Na razie to początek szycia po przerwie, ale na pewno nie koniec.
Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że zechciałeś być moim gościem. Proszę zostaw po sobie ślad.
Thank you you want to be my guest. Please post a comment.